Sten Birger Rudnäs oljemålning
Vollendet
2019-07-16
662299
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STEN BIRGER RUDNÄS (född 1932): Fredsduva, signerad Rudnäs, olja på duk, ca 60x46 cm