Charles Roka
Vollendet
2019-07-12
661629
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av en barn, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm
Sedvanlig ytsmuts och slitage