Gräddkanna och sockerskål
Vollendet
2019-07-09
660624
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, 2 dlr., silver, 1900-tal, nyrokokostil, importstämplar, höjd ca 10-12 cm, vikt ca 446 g
Slitage