Skålar och fat Emalox
Vollendet
2019-07-07
660160
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKÅLAR, FAT, mm, ca 30 dlr, Emalox, Olden Norge, 1960/70-tal, stora fatets diameter ca 31 cm
Delvis hårt slitage