Inge eriksson
Vollendet
2019-07-04
659678
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
INGE ERIKSSON. "Järnvägsstationen tidigt 50-tal". Olja på duk, signerad samt a tergo, mått ca 80x66 cm