Fotpallar 1800-tal
Vollendet
2019-07-01
659002
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senare bemålade, höjd ca 19 cm