Tamburmajor
Vollendet
2019-07-01
658827
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, märkt Velca Legnano, 1960/70-tal, kromad och kackerad metall, höjd ca 180, vidd upptill 62 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage