Bertil Bull Hedlund färglitografi
Vollendet
2019-08-28
658406
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Mor med barn, signerad och daterad Bertil Hedlund Bull -27, 12/20, färglitografi, ca 50x33,5 cm
PROVENIENS:
Karin Ahrén Hedlund
Författaren Karl Haskel, Stockholm
skador, reva