Canapé empire-stil 1800-tal
Vollendet
2019-06-05
651860
| Höchstes Gebot | 15 500 SEK |
| Schätzwert | 18 000 SEK |
CANAPÉ, empire-stil, 1800-talets slut, mahognyfanér, längd ca 167 cm, bredd 86, sitthöjd 47 cm.
Smärre skador, mindre fanéravslag och lagningar förekommer. Renoverad.