Monica Lorentzon oljemålning
Vollendet
2019-06-05
651855
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): motiv av ballerina, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 67x50 cm
Ej examinerad ur ram