Sonnenstern Färglitografi
Vollendet
2019-06-03
650930
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 48/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm