Damskrivbord 1900-talets början
Vollendet
2019-05-31
649997
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft , furu, två lådor samt uppsats, höjd ca 76, 57x100 cm
Bruksslitage