Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, "Familjen", figurin, K-Studion, stengods, delvis glaserad, formgivning 1990-tal, undertill märkt, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktion Lisa Larson

Smärre fotnagg

649619

2019-07-27