Carl Ivar Öfverbeck oljemålning
Vollendet
2019-06-10
649461
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): segelskuta i dis, signerad Öfverbäck, olja på duk, ca 29x39 cm
Krackelerad