Mattiazzi karmstol
Vollendet
2019-05-31
649197
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LEON RANSMEIER, "Chiaro", karmstol, Mattiazzi, Italien, stomme i massiv oljad ask, undertill brännstämplad "Mattiazy Made in Italy, Design Leon Ransmeier", sitthöjd ca 46 cm
Minimalt slitage