Hans Agne Jakobsson takarmatur
Vollendet
2019-05-21
645868
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, mässing, 1970-tal, Markaryd, behängd med fransar, diameter ca 38 cm
Smärre slitage