Klubbat för:
550 SEK
800 SEK
FIGURIN, föreställande häst, 1900-talets andra hälft, rosenkvarts, på träsockel, höjd ink sockel ca 9, bredd 10 cm, medföljer originalschatull
Smärre slitage
645611
2019-05-31