Benno Arzt akrylmålning
Vollendet
2019-05-19
645439
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Donna", signerad och daterad Benno Arzt -016, akryl på duk, ca 80x80 cm