Lena A Linderholm
Vollendet
2019-05-15
642900
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm
Oramad