Henning Hougaard oljemålning
Vollendet
2019-05-12
642479
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Hare i skog, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 45x65 cm
Smärre slitage