Berndt Wennström litografi
Vollendet
2019-04-29
638727
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), nattklubbsinteriör, signerad B Wennstöm, numrerad 13/310, färglitografi, ca 26x32 cm
Ej examinerd ur ram