Berndt Wennström litografi
Vollendet
2019-04-29
638721
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), cyklist, signerad B Wennstöm, numrerad 237/295, färglitografi, ca 22x28 cm
Ej examinerad ur ramen