Hans-Erik Eriksson oljemålning
Vollendet
2019-04-29
637711
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Landskapsmotiv med hus, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, ca 61 x 69 cm