Finn Juhl matbord 60-tal
Vollendet
2019-04-16
634917
| Höchstes Gebot | 64 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
FINN JUHL, runt matbord med två iläggsskivor, teak, 1960-tal, diameter 125 cm, höjd 71 cm, iläggsskivor 54,5 cm/st
Bruksslitage, skivan med vattenfläck, utdragsmedarna tröga