August Puig Färglitografi
Vollendet
2019-04-06
632315
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 68/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm