Klädskåp 1900-talets mitt
Vollendet
2019-04-04
631404
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KLÄDSKÅP, 1900-talets mitt, för industri, plåt, grönlackerat, dörr med ventilation, genombruten botten, höjd ca 180, 35x50 cm
Brukslitage, färgbortfall, nyckel saknas