Seyyit Bozdogan oljemålning
Vollendet
2019-04-04
630771
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
SEYYIT BOZDOGAN (Turkiet, född 1941): Liggande modell, signerad och daterad Seyyit 1992, olja på duk, ca 65x98 cm