Lennart Jirlow
Vollendet
2019-04-03
630691
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Paret i gräset", signerad L. Jirlow, numrerad 185/310, färglitografi, bildmått 38x45,5 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,
Gulnad