Lars Huck oljemålning
Vollendet
2019-03-30
629657
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LARS HUCK HULTGREN (1931-2018): "Somewhere in the U.S.A", signerad och daterad Lars Hultgren -60, olja på pannå, 65x54 cm