Soffa Eilersen
Vollendet
2019-03-23
626788
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
JENS JUUL EILERSEN, soffa, Eilersen, Danmark, klädsel i grå textil, märkt Eilersen, sitthöjd 39 cm, längd 260 cm
Slitage, ytskador på klädseln