Camy Geneva armbandsur
Vollendet
2019-03-24
625837
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Schätzwert | 300 EUR |
ARMBANDSUR, Camy Geneva 17 jewels Chronometer, 18 k guld, stålarmband, 1950-tal
Bruksslitage, repor