Carlo Moretti champagneglas 6 st
Vollendet
2019-04-14
625625
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
CARLO MORETTI, champagnestrutar, 6 st, Italien, 1996, samtliga signerade och daterade, höjd 27,5 cm, 5 st i originalkartonger