Soffbord
Vollendet
2019-03-14
624089
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SOFFBORD med klaff, 1960-tal, benställning i ek, skiva i teak, detaljer i mässing, höjd ca 59, 79x51, klaffens längd 33 cm
Slitage