Skrivbord
Vollendet
2019-03-01
619437
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, handtag i mässing inlagt rödförgat skinn på skrivskivan, nyckel finns, höjd ca 89 samt 137x79 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage