Henry Heerup litografi
Vollendet
2019-02-28
618620
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HENRY HEERUP (Danmark, 1907-1993): Dansande par, signerad och numrerad Heerup 268/360, färglitografi, ca 44x55 cm