Charlotte Hedberg fotografisk triptyk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLOTTE HEDBERG (född 1958): "Mellan blicken och andetaget", a tergo signerad, daterad och numrerad Charlotte Hedberg 11 1/1, fotografisk triptyk monterad på plexiglas, ca 82x130 cm

618355

2019-03-01