Olle Bonniér färglitografi
Vollendet
2019-02-25
617101
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad O. Bonniér, 14/320, färglitografi, 38x53 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm