Henning Hougaard oljemålning
Vollendet
2019-02-26
616421
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Fåglar i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 43x63 cm