Byrå 1900-talets början
Vollendet
2019-02-18
615568
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, bemålad, förgyllda beslag, höjd 84, 103x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen