Arne Jacobsen Sjuan stolar
Vollendet
2019-02-13
613934
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 4 st, 1976, Fritz Hansen, Danmark, vitlackerade, stålunderrede, sitthöjd ca 43
Slitage, skador, lacken kraftigt krackelerad