Max Book torrnål
Vollendet
2019-02-12
612234
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MAX BOOK (född 1953): Omfamning, signerad samt numrerad 5/10, torrnål ca 33x24 cm