Lars Halle Halldin oljemålning
Vollendet
2019-02-04
611117
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LARS HALLE HALLDIN: Stilleben med frukter, signerad samt daterad 1974, olja på duk uppfäst på pannå, ca 60x59 cm