Tootsie Toys modellbilar
Vollendet
2019-02-03
610824
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TOOTSIE TOYS MODELLBILAR, 5 st, 1930-tal, bestående av lastbil med trailer, bärgningsbil, öppen bil samt 2 personbilar,
En personbil omlackerad (grå), bärgningsbilen saknar kran samt 2 däck, öppna bilen med skadad vindruta, samtliga med lackskador