Fåtölj med fotpall howardtyp
Vollendet
2019-01-30
609987
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
FÅTÖLJ med FOTPALL, howardtyp, 1900-talets senare del, klädda i cremefärgad textil, fåtöljen med främre hjul, pallen med hjul, sitthöjd ca 40 cm
Armstöd med slitage