Barometer klocka Pilot Marine
Vollendet
2019-01-30
609683
| Höchstes Gebot | 10 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PILOT MARINE, barometer, klocka, 1900-talets andra hälft, mässing, diameter ca 22,5 cm
Smärre ytskador