Zdzislaw Przebindowski oljemålning
Vollendet
2019-02-03
609222
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ZDZISlAW PRZEBINDOWSKI (1902-1986, Polen): "Hagia Sophia", olja på pannå, signerad Z. Przebindowski, mått ca 49,5x68 cm
Pannå med fuktskador/böjd