Gio Ponti
Vollendet
2019-03-10
607348
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
GIO PONTI, "Leggera", stolar 4 st, sannolikt 1970-/80-tal, tillverkade av Cassina, Italien, modellnummer 646, svartlackerat trä, nya sitsar i rotting, höjd 81 cm, sitthöjd 44 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Slitage, färgbortfall, nya sitsar av rotting