Per-Ola Andersson oljemålning
Vollendet
2019-01-15
605492
| Höchstes Gebot | 6 800 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
PER OLA ANDERSSON (född 1961): Abstrakt komposition, signerad Per Ola Andersson, olja på duk, 100x100 cm