Gustav Rudberg oljemålning
Vollendet
2019-01-11
604726
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 72x68 cm