Slagbord 1800-tal
Vollendet
2018-12-30
602730
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, lådor, ca höjd 75, 103x44, vardera slagg ca 67 cm
Skador, lagningar, avslag på skivan